Yuvarlak Çerçeveler

WallMax® Round çerçeveler, özellikle boru geçiş çözümleri olarak tasarlanmıştır.
İki parçalı yapı, yalnızca bir borunun geçişini barındıran ve kapatan özel, tek açılımlı yuvarlak bir modül ile önceden monte edilmiştir, her model farklı çap açıklıklarına sahiptir.

WR 1

WR 2

WallMax® Round çerçeveler, özellikle boru geçiş çözümleri olarak tasarlanmıştır. İki parçalı yapı, yalnızca bir borunun geçişini barındıran ve kapatan özel, tek açılımlı yuvarlak bir modül ile önceden monte edilmiştir, her model farklı çap açıklıklarına sahiptir. WR çerçeveleri, boru geçişlerini sabitlemek için manşonlarla tamamlanabilir, burada ön flanştaki cıvatalar borunun yolunu kapatmaya izin verir. Kılıflar aksesuar olarak satılır ve WR’nin her boyutu için mevcuttur. MALZEME : AISI 316 – Galvaniz – İstek üzerine diğer malzemeler mevcuttur.

 

 

 

 

 


WallMax® Yuvarlak Kare çerçeveler, WMR serisinin modüllerini barındıran içte kare şeklinde paketleme alanına sahip yuvarlak yapılardır. Modül kombinasyonunda maksimum çeşitliliğe ve maksimum uyarlanabilirliğe izin vermek için birden fazla paketleme alanı boyutu sunulmaktadır. Geçitlerin sızdırmazlığı, genişletici veya tutucu plakalara gerek kalmadan flanş üzerindeki cıvataların sıkılmasıyla sağlanır. WRS çerçeveleri, aksesuar olarak ayrıca satılan ek bir dış kılıf ile tamamlanabilir ve monte edilebilir. MALZEME : AISI 316 – Galvaniz – İstek üzerine diğer malzemeler mevcuttur.

WRS 1

WRS 2

WRS frame