Modüller

WallMax® Normal Modüller, kabloların ve boruların geçişini sağlamak için merkezi bir açıklığa sahip iki kauçuk kabuktan yapılmıştır.

Her bir yarının iç yapısı, maksimum adaptasyon aralığı sağlamak için kolayca soyulabilen ayrı katmanlardan oluştuğundan, modüller çok çeşitli kablo boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Sağlam bir çekirdek ile WallMax® Modülleri, kablo geçişine ihtiyaç duyulmayan yerlerde çerçeve alanını doldurmak için kullanılabilir ve aynı zamanda gelecekteki kullanım için bir yedek parça oluşturur. Her Normal Modülün standart derinliği 60 mm’dir.

WallMax® Normal Modülleri, kabloların ve boruların geçişini sağlamak için merkezi bir açıklığa sahip iki kauçuk kabuktan yapılmıştır. Her bir yarının iç yapısı, maksimum adaptasyon aralığı sağlamak için kolayca soyulabilen ayrı katmanlardan oluştuğundan, modüller çok çeşitli kablo boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam bir çekirdek ile WallMax® Modülleri, kablo geçişine ihtiyaç duyulmayan yerlerde çerçeve alanını doldurmak için kullanılabilir ve aynı zamanda gelecekte kullanım için bir yedek parça oluşturur. Her Normal Modülün standart derinliği 60 mm'dir. MALZEME EPDM Kauçuk

WMR

WMR

WallMax® Normal Modülleri, kabloların ve boruların geçişini sağlamak için merkezi bir açıklığa sahip iki kauçuk kabuktan yapılmıştır.
Her bir yarının iç yapısı, maksimum adaptasyon aralığı sağlamak için kolayca soyulabilen ayrı katmanlardan oluştuğundan, modüller çok çeşitli kablo boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.
Sağlam bir çekirdek ile WallMax® Modülleri, kablo geçişine ihtiyaç duyulmayan yerlerde çerçeve alanını doldurmak için kullanılabilir ve aynı zamanda gelecekte kullanım için bir yedek parça oluşturur.
Her Normal Modülün standart derinliği 60 mm’dir.

MALZEME

EPDM Kauçuk

 

 


WallMax® Modules Compact, WallMax® Modülleriyle aynı teknolojiyi ve uyarlanabilirliği sunar, ancak daha ince çerçeveler için ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. WallMax® Normal Modüllerinin yarı uzunluğunda, 60 mm yerine 30 mm'de kesin, önemli ölçüde daha hafiftirler ve WMR serisinin aynı kullanım kolaylığını korurlar. WMC modülleri, maksimum paketleme alanı verimliliği sunmak için tekli ve çoklu açıklıklar ile mevcuttur. Kompakt modüller, WallMax® mini ve mini kompakt çerçevelerle birlikte kullanılacaktır. MALZEME EPDM Kauçuk

WMC

WMC

WallMax® Modules Compact, WallMax® Modülleriyle aynı teknolojiyi ve uyarlanabilirliği sunar, ancak daha ince çerçeveler için ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
WallMax® Normal Modüllerinin yarı uzunluğunda, 60 mm yerine 30 mm’de kesin, önemli ölçüde daha hafiftirler ve WMR serisinin aynı kullanım kolaylığını korurlar.
WMC modülleri, maksimum paketleme alanı verimliliği sunmak için tekli ve çoklu açıklıklar ile mevcuttur.
Kompakt modüller, WallMax® mini ve mini kompakt çerçevelerle birlikte kullanılacaktır.

MALZEME

EPDM Kauçuk

 

 

 


WallMax® Katı Modüller, sızdırmazlık çözümlerini tamamlamak için Açıklıklı modüllere uygun ve daha ucuz bir alternatif sağlayan katı kauçuk bloklardır. Normal Modüller ile kombinasyon halinde kablo geçişine ihtiyaç duyulmayan Duvar Çerçeveleri içindeki alanı doldurmak için kullanılabilirler. MALZEME EPDM Kauçuk

WMS

WMS

WallMax® Katı Modüller, sızdırmazlık çözümlerini tamamlamak için Açıklıklı modüllere uygun ve daha ucuz bir alternatif sağlayan katı kauçuk bloklardır.
Normal Modüller ile kombinasyon halinde kablo geçişine ihtiyaç duyulmayan Duvar Çerçeveleri içindeki alanı doldurmak için kullanılabilirler.

MALZEME

EPDM Kauçuk

 

 

 

 


WallMax® Fişler, Fişsiz WallMax® Normal Modüllerinin kullanışlı tamamlayıcılarıdır. Fişler, müşterilerin yeni bir modül maliyetine katlanmak zorunda kalmadan mevcut boruları ve kabloları çıkarmasını ve geçişi sağlamlaştırmasını sağlayan sızdırmazlık cihazlarıdır. MALZEME EPDM Kauçuk

WP

WP

WallMax® Fişler, Fişsiz WallMax® Normal Modüllerinin kullanışlı tamamlayıcılarıdır.
Fişler, müşterilerin yeni bir modül maliyetine katlanmak zorunda kalmadan mevcut boruları ve kabloları çıkarmasını ve geçişi sağlamlaştırmasını sağlayan sızdırmazlık cihazlarıdır.

MALZEME

EPDM Kauçuk

 

 

 

 


WallMax Modülleri Solid Compact, WallMax Normal Modülleri Kompakt iç sızdırmazlık çözümlerini tamamlamak üzere tasarlanmıştır. 60 mm yerine 30 mm uzunluğundaki WMS holü ile WallMax mini ve mini kompakt çerçevelerdeki alanı doldurmak için kullanılabilirler. MALZEME EPDM Kauçuk

WMSC

WMSC

WallMax Modülleri Solid Compact, WallMax Normal Modülleri Kompakt iç sızdırmazlık çözümlerini tamamlamak üzere tasarlanmıştır.
60 mm yerine 30 mm uzunluğundaki WMS holü ile WallMax mini ve mini kompakt çerçevelerdeki alanı doldurmak için kullanılabilirler.

MALZEME

EPDM Kauçuk