Dikdörtgen Metal Çerçeveler

WallMax® kablo ve boru geçiş çözümleri, gemi yapımcıları ve diğer denizcilik uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. WallMax® WRF (WallMax Dikdörtgen çerçeve) çerçeveler, metal duvarlarda / yüzeylerde kablo / boru geçiş açıklığı gerektiren, dolayısıyla çerçevenin konstrüksiyona kaynatılmasını gerektiren tüm uygulamalarda kullanılır. Gemi güverteleri ve makine daireleri, bu çerçeve tipinin kullanıldığı alanlardan bazılarıdır. WRF çerçeveleri, çok yönlülüğü sayesinde gelecekteki modifikasyonlar için geniş alan bırakır.
WallMax® WRF çerçeveleri, kabloların miktarına ve boyutuna göre tekli veya çoklu açıklıklarda ve farklı boyutlarda mevcuttur. Bu çerçeveler, müşterinin gereksinimlerine göre yumuşak çelik, galvanizli çelik veya paslanmaz çelikten imal edilmektedir. WRF çerçeveleri çok sağlam ve güçlü yapılardır, bu da onu yangına, toza, su girişlerine ve basınç direncine karşı en yüksek korumayı sunan mükemmel bir çözümdür. Ekstra koruma gerektiren projeler için, aralarında aralıklı iki WRF çerçevesinin bir kombinasyonu olan “arka arkaya” konfigürasyonda tedarik edilebilir. Bu kombinasyon yangına ve su basıncına karşı direnci artıracaktır. WRF çerçeveleri, kablo geçişini kolaylaştırmak için düz veya açılı olarak kaynaklanabilir.

WRF

WallMax® kablo ve boru geçiş çözümleri, gemi yapımcıları ve diğer denizcilik uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. WallMax® WRF (WallMax Dikdörtgen çerçeve) çerçeveler, metal duvarlarda / yüzeylerde kablo / boru geçiş açıklığı gerektiren, dolayısıyla çerçevenin konstrüksiyona kaynatılmasını gerektiren tüm uygulamalarda kullanılır. Gemi güverteleri ve makine daireleri, bu çerçeve tipinin kullanıldığı alanlardan bazılarıdır. WRF çerçeveleri, çok yönlülüğü sayesinde gelecekteki modifikasyonlar için geniş alan bırakır.

WallMax® WRF çerçeveleri, kabloların miktarına ve boyutuna göre tekli veya çoklu açıklıklarda ve farklı boyutlarda mevcuttur. Bu çerçeveler, müşterinin gereksinimlerine göre yumuşak çelik, galvanizli çelik veya paslanmaz çelikten imal edilmektedir. WRF çerçeveleri çok sağlam ve güçlü yapılardır, bu da onu yangına, toza, su girişlerine ve basınç direncine karşı en yüksek korumayı sunan mükemmel bir çözümdür. Ekstra koruma gerektiren projeler için, aralarında aralıklı iki WRF çerçevesinin bir kombinasyonu olan “arka arkaya” konfigürasyonda tedarik edilebilir. Bu kombinasyon yangına ve su basıncına karşı direnci artıracaktır. WRF çerçeveleri, kablo geçişini kolaylaştırmak için düz veya açılı olarak kaynaklanabilir.

WRF

WRF-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WRFF

WRFF

WallMax® kablo ve boru geçiş çözümleri, gemi yapımcıları ve diğer denizcilik uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

WRFF çerçeveleri, kişiselleştirilmiş kablo geçiş çözümleri oluşturmak için WMR modülleri serisi ve aksesuarlarıyla birlikte kullanılacaktır.
Müşteri ihtiyaçlarına göre farklı modül kombinasyonları yerleştirilebilir.

MALZEME

Astarlı Çelik

AISI 316

Alüminyum

Talep üzerine diğer malzemeler mevcuttur

 


WRFFL

WRFFL

WallMax® kablo ve boru geçiş çözümleri, gemi yapımcıları ve diğer denizcilik uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli imalat sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

WallMax @ Dikdörtgen Flanşlı Çerçeveler Light, 6 mm kalınlığında flanşlı ve bir veya daha fazla duvar açıklığına sahip, döküm ve kaynak yoluyla monte edilecek yapılardır.
Çok çeşitli önceden tasarlanmış, tekli ve çoklu açılım kombinasyonları sunulur ve özel müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için paketleme alanı ve malzemeleri açısından ek özelleştirilmiş çözümler geliştirilebilir.

MALZEME

Astarlı Çelik

AISI 316

Alüminyum

Talep üzerine diğer malzemeler mevcuttur


WRHFF

WRHFF

WallMax® Dikdörtgen Delikli Flanş Çerçeveleri, 6 mm delikli flanş döküm ve cıvatalama yoluyla montaja izin verdiği için kaynağın ideal olmadığı yerlerde kullanılmak üzere WRFFL’ye alternatif çözümlerdir.

WRHFF çerçeveleri, hem duvar açıklıkları hem de inşaat malzemeleri ile ilgili olan çeşitli kombinasyonlarda monte edilebilir. Önceden tanımlanmış çözümler ve özelleştirilmiş seçenekler, müşteri ihtiyaçlarına göre ayarlanmak üzere sunulur.

MALZEME

Astarlı Çelik

AISI 316

Alüminyum

Talep üzerine diğer malzemeler mevcuttur

 

 


WMF

WMF

WallMax® Modüler Çerçeveler, modüller için tekli veya çoklu açıklıklar oluşturmak için cıvatalar ve somunlar aracılığıyla bir araya getirilebilen, farklı açısal ve düz parçalardan oluşan dikdörtgen yapılardır.

WMF çerçeveleri, ayrı parçaların birleştirilebildiği ve mevcut kurulumların etrafına monte edilebildiği modüler çözümlerdir, böylece özel montaj kolaylığı sağlar.
Duvar geçişleri, mevcut boru kombinasyonlarının pahalı ve zaman alıcı yeniden montajı olmadan Modüler Çerçevelerle kolayca değiştirilebilir.

MALZEME

Galvaniz

Talep üzerine diğer malzemeler mevcuttur

 

 

 

 

 


WM MİNİ ÜST VE ARKA

WM MİNİ ÜST VE ARKA

WallMax® mini çerçeveler, kabloların giriş noktalarından geçişini yalıtmak için kabinin içinden veya dışından kurulabilen hafif montaj çözümüdür.

Mini çerçeveler hafif döküm alüminyumdan yapılmıştır ve ağırlığı daha da azaltmak için tutucu plakalara ihtiyaç duymadan modül kombinasyonlarını barındıracak şekilde tasarlanmış paketleme alanına sahip entegre bir genişletici ile yapılmıştır.

Montajcıların ihtiyaçlarını karşılamak için WallMax® mini çerçeveler iki versiyon halinde gelir:
çerçevenin üstünden erişilebilen sıkıştırma üniteli Mini Üst
ve arkadan genişletme ünitesine erişime sahip Mini Arka .
Mini çerçeveler, WallMax® Modules Compact ile kullanılacaktır. Hem önceden tanımlanmış modül kombinasyonları hem de özelleştirilmiş çözümler mevcuttur ve çerçeve modülü kitleri, kullanım kolaylığı için önceden monte edilmiş olarak gelir.

MALZEME

Alüminyum

Talep üzerine diğer malzemeler mevcuttur