Kurulduğumuz günden bugüne; sonuç odaklı ve müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler getiren, sürekli gelişime açık bir firmayız.


Ana faaliyet alanımız olan telekomünikasyon sektörüne ürün sağlamakla çıktığımız yolda, elektromanyetik alan ölçüm sistemleri, uçak ikaz lambası sistemleri gibi farklı alanlarda da markalaşarak ilerlemekteyiz.

Demos Endüstriyel Sistemler, 2007 yılında kurulduğundan beri telekomünikasyon sektöründe mobil iletişim operatörlerine, OEMlere ( bts vendor ), BÇOlar, montaj firmalarına gereksinimleri olan ürünleri bir arada sunmayı başaran tek firmadır. Çözüm odaklı olan iş modelimiz ile müşterilerimize hızlı teslimat hizmeti veriyor; sarf malzemelerden, demirbaş ürünlere ve test cihazlarına kadar farklı yüzlerce ürünü portföyümüzde sunuyoruz.

demos-muhendislik-logo

2G, 3G, LTE ( 4G ) teknolojilerinde, müşterilerimizin baz istasyonu montaj ve bakımında ihtiyaç duyduğu ürünleri sağlarken kalite, ekonomi, hızlı teslimat parametrelerinin tamamını gözeterek hareket ediyoruz.

Demos Mühendislik Endüstriyel

Telekomünikasyon sektöründe aktif ve pasif rf ürünleri konusunda dünyanın en önde gelen markası olan Radio Frequency Systems – RFS’in Türkiye distribütörü olan Demos Endüstriyel Sistemler, 2014 yılı için RFS‘in “En İyi Partner” ödülünü almıştır. Elektromanyetik radyasyon ölçümü cihazları konusunda Wavecontrol firmasının Türkiye tek yetkili distribütörüdür. Site master konusunda Protek markasının distribütörüyüz.

Uçak ikaz lambası sistemleri ile ilgili olarak tescilli markamız olan Wetra ile üretim gerçekleştiriyor gerek Türkiye gerekse dış pazarlarda müşterilerimize çözümler sağlıyoruz. Ayrıca Luxsolar firmasının Türkiye distribütörü olan Demos Endüstriyel Sistemler, Luxsolar‘ın ICAO kriterlerine uygun gelişmiş uçak ikaz lambası sistemlerini sağlamaktadır.

Ayrıca transmisyon el aletleri konusunda JDV‘nin de distribütörlüğünü yürüten Demos Endüstriyel Sistemler’in daha birçok uluslararası partneri bulunmaktadır.

Demos Endüstriyel Sistemler; müşterilerine hız kazandıran, ekonomik ve kaliteli çözümler sunan anlayışı ile çözüm odaklı iş ortağınızdır.