Çalışma Bakanlığı’na İSG faaliyetleri kapsamında ilk emr cihazını Wavecontrol olarak sağladık!

Wavecontrol emr cihazı

İSG- İş güvenliği ve işçi sağlığı denince akla ilk ölçüm konuları olan; toz ölçümü, titreşim ölçümü, gürültü ölçümü vb. konuların yanı sıra artık elekriksel alan ve manyetik alan ölçümü yani elektromanyetik alan ölçümü de İSG yönetmeliklerine giriyor. Bu kapsamda Çalışma Bakanlığı’na kurumdaki ilk elektromanyetik alan ölçüm cihazı, emr cihazı olarak distribütörü olduğumuz Wavaecontrol markasının SMP2 emr cihazını ve 400 MHz düşük frekans ve 18 GHz geniş bant probları ile tedarik ediyoruz.

Böylelikle artık Türkiye’de de elektrikle çalışan makinalar; otomotiv sanayindeki kaynak makinaları, çimento fabrikalarında shaker makinaları, sanayi tipi fırınlar vb. birçok kaynağın işçi sağlığı açısından elektromanyetik alan riski taşıyıp taşımadığı tespit edilebilecek.

OrganiCup adet kabı / regl kabı Turkiye distribütörüyüz!

Avrupa’da regl dönemi için ped ve tamponun yerini almaya başlayan OrganiCup adet kapları Türkiye’de. Danimarka markası OrganiCup, %100 medikal silikondur, renk katkısızdır, kokusuzdur. Amerikan FDA tarafından onaylıdır. Alerji bakımından güvenli olduğuna dair sertifikalıdır. Vegan’dır. İskandinavya ve Danimarka’da birçok ödüle sahiptir. OrganiCup regl kabı ile kadınlar artık regl dönemim tatile, önemli bir toplantıya ya da spora mı denk gelecek diye dert etmeyecekler!

OrganiCup adet kabı için web sayfamız:

https://www.organicupturkiye.com

Kategori: Uncategorized

Wavecontrol MonitEM-Lab, 5G teknolojisine hazır

Wavecontrol Elektromanyetik alan seviyesi sürekli ölçüm cihazı

Wavecontrol; laboratuvarlar, ar-ge birimleri, üretim tesisleri, savunma sanayi, havaalanları vb. için özel olarak geliştirilen başarılı kapalı alan elektromanyetik alan izleme cihazının güncellenmiş tasarımı olan yeni MonitEM-Lab’ı tasarladı. Özellikle 5G teknolojisi ile birlikte IOT (nesnelerin interneti) alanı ivme kazanacaktır ve 5G teknolojisini kullanan ürünlerin tasarım sürecinde Wavecontrol MonitEM-Lab, önemli bir yardımcı olacaktır.

Yeni MonitEM-Lab, gelecekteki 5G frekans bantları gibi yüksek frekans uygulamaları için optimize edilmiştir.

Kullanılan saha probuna bağlı olarak 3, 8, 18 veya 40 GHz’e kadar yüksek frekanslı EMF’in 7/24 izlenmesini sağlar. Gelecekteki olası farklı uygulamalarda, tüm cihaz değil, yalnızca alan probunun değiştirilmesi yeterli olacaktır.

Kurulumu tek başına veya duvara monte edilebilir, görünür ve sesli alarmlar (özelleştirilebilir) içerir ve ITU-T K.83 önerisine uygundur.

İzlenen elektromanyetik alan seviyeleri, ethernet üzerinden bir PC ile veya isteğe bağlı bir kontrol merkezinden intranet / internet üzerinden izlenebilir.

Kategori: Uncategorized

Dymo etiketleme makinaları çözümlerimiz

Dymo etiket makinası

Profesyonel etiketleme, verimli bir bir arşivleme ve organizasyon için önemli bir parametredir. Zarf ve klasörlerin standart şekilde etiketlenmesi, network kablolaması, elektrik kabloları, pano için malzemelerin etiketlenmesi, metal yüzeylere yazı yazılması, tekstil ürünlerine isim yazılması gibi birçok etiketleme ve yazı yazma konusunda dünyada uzman Dymo markasının etiketleme cihazlarını aşağıda belirtilen web sayfamızda bulabilirsiniz.

https://www.dymoetiketleme.com

Ofiskutum firmamıza ait bu web sayfası aracılığı ile kullanım alanınıza uygun Dymo etiket makinesini bulabilirsiniz. Ofiskutum, Dymo etiket makinaları Türkiye distribütörü olarak uygun fiyatla, hızlı teslimat sağlayan İstanbul merkezli bir satış ve tedarik firmasıdır.

Kategori: Uncategorized

Wetra kablo bağları ihracat pazarında

Wetra plastik ve çelik kablo bağları

Elektrik malzemeleri, inşaat, makine ve teçhizatlar, imalat sanayi, tarım vb. birçok alanda aktif kullanılan bağlantı malzemesi ile naylon kablo bağları için Wetra markamızla ihracat yapıyoruz.

Demos’un tescilli markası Wetra, plastik ve paslanmaz çelik kablo bağları konusunda yurtdışı pazarlardaki müşterilerimize ulaşıyor.

Wetra kablo bağları için hazırladığımız web sayfasına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

https://www.wetracableties.com

Wetra plastik kablo bağları

Wetra plastik ve çelik kablo bağları, dayanıklı bağlantı malzemeleridir.

Kategori: Uncategorized

Elektromanyetik alan ölçümü ve 2013/35/EU yönetmeliği eğitimi

Wavecontrol elektromanyetik alan ölçümü eğitimi

Wavecontrol‘den Christophe Capitaine, Avrupa’da yürürlüğe giren 2013/35/EU sayılı İSG yönetmeliğinde elektromanyetik alan ölçümünün hangi alanlarda, nasıl yapılması gerektiğini anlatacağı etkinliğimize değerli katılımcıları bekliyoruz.

Katılım bilgilendirmesi için demos@demos.com.tr’ye email iletebilirsiniz.

Wavecontrol elektromanyetik alan ölçümü cihazlarını incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

https://www.demos.com.tr/wavecontrol/

Kategori: Uncategorized

Brunton Echo Zoom Monoküler Cep Dürbünü

Brunton Echo Zoom Monoküler Cep Dürbünü

Amerikan Brunton firmasının Türkiye distribütörü olarak sadece profesyonel pusulaları değil dürbün grubunu da sağlıyoruz.

Alüminyum gövdeli, tek gözlü (monoküler) cep dürbünü. Üretilen en küçük ve etkili tek gözlü cep dürbünlerinden biri olan Echo Zoom Dürbünü,  BaK-4 prizmalı camı ve 30X’e kadar çıkabilen zum kapasitesi ile ihtiyaçlarınızı yüksek verimlilik ile karşılar.

Kategori: Uncategorized

Güney Kore markası Winix hava temizleme cihazı Türkiye’de!

Sağlıklı yaşam konusu giderek önem kazanan bir alan. Son yıllarda spor, sağlıklı beslenme gibi bazı farkındalıklar oluşmuş durumda. Ancak soluduğumuz havanın kalitesi henüz çok farkında olunan bir konu değil. Özellikle bazı büyükşehirlerde hava kirliliği olduğunu biliyoruz. Fakat, esasen ev, ofis, okul, hastane, spor salonu gibi kapalı alanlardaki hava kirliliğinin dışarından bile kat be kat kötü olduğunu biliyor musunuz? Hava kalitesi özellikle bebekler, çocuklar, hamileler, yaşlılar, astım hastaları, koah hastaları, polen alerjisi, kedi alerjisi, köpek alerjisi olanlar gibi hassas gruplarda çok önemlidir. Bu nedenle teknolojisi ile ve amazon.com’da yer alan müşteri yorumları ile dünyanın en iyi hava temizleme cihazı olan Güney Kore markası Winix artık Türkiye’de.

İlgili web sayfası: https://indoorhavakalitesi.com

Winix hava temizleme cihazları

Güney Kore markası, dünyanın en iyisi, Winix Tower QS hava temizleme cihazı.

Kategori: Uncategorized