Protek A434 Site Master

Ürün Kodu: DMS03T001

Baz istasyonlarında çalışan ekiplerin en çok ihtiyaç duydukları test cihazı olan sitemaster, BTS’ten antene giden kablo – konnektör hattında ve antenin kendisinde bir problem olup olmadığını kontrol eder, varsa problemin metre cinsinden cihaza olan uzaklığını verir.

Kategori: . Etiketler: , .

Protek A434 RF Master 4Ghz, açıldığı anda VSWR ölçümüne hazırdır, dokunmatik ekranı ve kalibrasyon sihirbazı sayesinde işinize hız katar, test sonuçlarınızı doğrudan veya sonradan flash diske kaydederek saklamanıza olanak tanır. Üstün RFI (radyo frekansı karışma) kalkanıyla dış etkenlerden bağımsız ölçümler yapabilmenizi sağlar. Protek A434 site master, kalibrasyon sertifikası ile birlikte gelir ve iki yıl boyunca fabrika ayarına ihtiyaç duymaz. Protek A434 Site Master 4 Ghz 3G ve LTE ( 4G ) ölçümleri içi uygundur.

Protek A434 RF Master 4 GHz ile pratik şekilde vswr, return loss, distance to fault ölçümlerini – testlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kalibrasyon kiti ile birlikte Protek A434 RF Master 4 GHz’i kolay şekilde kalibre edebilirsiniz.

 Protek A434 RF Master 4 GHz teknik özellikleri