Luxsolar

Demos Endüstriyel Sistemler, ledli uçak ikaz lambası konusunda dünyanın en önde gelen üreticisi Luxsolar‘ın Türkiye distribütörüdür.

Luxsolar; uçak ikaz lambası sistemleri konusunda üstün led teknolojisi ve patentli tasarımı ile her türlü kullanım alanına uygun çözümleri ekonomik şekilde sunabilmektedir.

Gerek Türkiye’de gerekse dünyadaki birçok projenin tercihi olan Luxsolar ledli uçak ikaz lambası sistemleri, uluslararası standartlara uygun ve kaliteli çözüm talep edenlerin markası olarak öne çıkmaktadır.

Luxsolar ledli uçak ikaz lambası, Demos

Luxsolar Türkiye distribütörü, Demos

 

Luxsolar‘ın geliştirdiği ledli uçak ikaz lambası sistemleri, ICAO – Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü, SHGM – Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü vb. otoritelerin yönetmeliklerine uygundur.

360 derecelik yüksek yoğunluklu uçak ikaz lambasını ilk geliştiren firma 32 kandeladan 270.000 kandelaya kadar uzanan geniş bir led ışık yoğunluğunu bir arada sunabilen ender firmalardandır.

Luxsolar; geliştirdiği patentli tasarımları ile düşük rüzgar yükü, yüksek ısı transferi, uzun ömürlü led teknolojisine sahiptir. Bu üstünlükleri nedeniyle Türkiye’de Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, İzmit Körfez Geçişi Köprüsü gibi dev projelerin tamamının tercihi Luxsolar uçak ikaz lambaları olmuştur.

Luxsolar ledli uçak ikaz lambaları

Luxsolar ledli uçak ikaz lambaları

Luxsolar ledli uçak ikaz lambası modellerini görmek için tıklayınız.

One thought on “Luxsolar

  1. Pingback: backlink from wikihow

Comments are closed.