Winix Zero Pro hava temizleme cihazı

Aktif Karbon Filtreli, Winix ZERO PRO hava temizleme cihazı ortamdaki hava kalitesini ve kirliliğin kaynağını ölçerek uygun aksiyonu alır.

Hava Temizleyici WINIX ZERO PRO, gelişmiş Hava Temizleyici teknolojilerini İnce Toz (PM2.5), Alerji, Polen, Pet Dander, Duman, Kalıp Sporları, Organik Kimyasallar ve Evsel Kokuları yakalamak için şık bir tasarımla birleştiren üstün bir hava temizleyicidir. WINIX ZERO PRO Hava Temizleyici en iyi 120m²’ye kadar olan odalarda kullanılır. WINIX ZERO PRO hava temizleyici, Mesh Ön Filtresi, Anti-Mikrobiyal CleanCel Teknolojisi®, Anti-Mikrobiyal True-HEPA Filtresi, Kaplamalı Koku Giderici Filtre ve WINIX Plazma Teknolojisi® Teknolojisine sahip, eşsiz bir 5 Aşamalı Hava Arıtma filtreleme sistemi kullanır. WINIX ZERO PRO Hava Temizleyici, Üstün Temiz Hava ile ilgilenenler için tasarlanmıştır!

WINIX ZERO PRO hava temizleme cihazı ECARF sertifikalıdır, astım ve alerjiye iyi geldiği belgelendirilmiştir.

Winix hava temizleyici modellerimiz için oluşturduğumuz web sayfası; https://indoorhavakalitesi.com/ adresinden teknik bilgiler, fiyat bilgisi vb. verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca online olarak satın alabilirsiniz.

Winix Zero Pro hava temizleme cihazı

Winix hava temizleme cihazı ile sigara dumanı, bakteriler, alerji, kimyasallar, kokuları giderin

 

İletişim Bilgilerimiz: